O nas

Jesteśmy młodym, kreatywnym i pełnym pasji zespołem! Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dziesiątki ogrodów w Szczecinie i okolicy. Od kilku lat z powodzeniem prowadzimy nasz Zielony Biznes, tworząc dla naszych Klientów niepowtarzalne przestrzenie.

Green Support zapewnia swoim Klientom profesjonalne wsparcie ogrodnicze na każdym etapie tworzenia i pielęgnacji przydomowych lub publicznych terenów zieleni. Główną gałęzią naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo projektów ogrodów w różnym stylu. Na życzenie Klienta położymy piękny trawnik z rolki, oraz wykonamy wszelkie prace brukarskie (estetyczne położenie kostki brukowej na podjazdach lub wykonanie ścieżek). Do naszych specjalności należy także wykonywanie wszelkiego typu elementów małej architektury ogrodowej, w tym także indywidualnie zaprojektowanych według pomysłu Klienta. Dzięki nam wiele osób cieszy się pomysłowo zaprojektowanym i fachowo zadbanym terenem zieleni!

Nasza oferta dostępna jest na terenie Szczecina oraz całego województwa zachodniopomorskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz galerią projektów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt.

Prowadzimy także firmowy profil na Instagramie, zapraszamy do odwiedzin!

https://www.instagram.com/greensupportinsta/?hl=pl